Szkoda, bo rywal był do pokonania

Kadeci U16 Sudetów Jelenia Góra zepsuli sobie humory na święta przegrywając w hali im. Mariana Koczwary z Turowem Zgorzelec 70-75. Szkoda, bo rywal z pewnością był w zasięgu ekipy trenera Jarosława Wilusza. W połowie drugiej kwarty wydawało się nawet, że jeleniogórzanie są na najlepszej drodze do zwycięstwa, jednak agresywna i wysoka obrona gości przyniosła efekt i Turów odrobił 10-punktowe straty z nawiązką. W ostatniej kwarcie nasz zespół zaczął grać dopiero po kilku minutach. Niestety było to za późno, by odwrócić losy rywalizacji.

SUDETY JELENIA GÓRA - TURÓW ZGORZELEC 70-75 (19-20, 14-10, 21-23, 16-22)

SJG: Szandurski - 7, Szadkowski, Gurazda - 6, Gorczyca, Garbarski - 6, P. Najman - 9, Kobus - 18, Olejniczak, Suchecki - 8, Bulcewicz - 8, Popławski - 8, Florczak.
Trener: Jarosław Wilusz
TURÓW: Sulewski - 6, Wojtuś, Krzemiński - 16, Nafalski, Stępień - 23, Poniński, Polachowski - 4, Zabłocki - 12, Rydarowicz - 14, Lewandowski.
Trener: Marek Morawski.

Sędziowali: Bartłomiej Nowacki i Michał Błażków.