Ważny mecz dla Zagłębia

Mecz o drugie miejsce na koniec I rundy sezonu zasadniczego ligi wojewódzkiej przegrały juniorki młodsze Karkonoszy Jelenia Góra. Ekipa trenera Zdzisława Wąsa przez 50 minut toczyła wyrównany bój z Zagłębiem Lubin, nawet prowadziła w 47-ej minucie 21-19, jednak ostatecznie uległa miedziowym 23-30. Szkoda, bo wygrana pozwoliłaby biało - niebieskim awansować na pozycję wicelidera. Obecnie nadal zajmuje ją Zagłębie, które powiększyło przewagę nad KSK z jednego do czterech punktów. Prowadzi z kompletem pięciu zwycięstw Dziewiątka Legnica.
W ostatniej kolejce I rundy jeleniogórzanki zmierzą się na wyjeździe z Jedynką Dzierżoniów.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ZAGŁEBIE LUBIN 23-30 (13-15)

KSK: Lambrinow, Solarz, Prokop - Jadeszko - 3, Jesionek-Wróblewska, Jarosz - 7, Wąs, Kulas - 4, Stankiewicz, Wołoszczak - 4, Romejko, Podobińska - 5.
ZAGŁĘBIE: Sokołowska - 5, Nastałek - 1, Winnicka - 4, Sołdek - 6, Gowin - 5, Kopycińska - 4, Marchewka - 4, Marycka - 1, Lewalska.

Sędziowali: Adam Lipka i Barbara Białogrecka.