Pojechali jak po swoje

Lider nie pozostawił Stali złudzeń i kolejny raz - podobnie jak w trzech poprzednich sezonach - wywiózł z Chocianowa komplet punktów. Do przerwy zespół z Jędrzychowic wygrywał 2:0. Najpierw swojego bramkarza niefortunną interwencją zaskoczył Komarek, a tuż przed przerwą ochot gospodarzom do gry odebrał P. Bystryk. W drugiej części Apis kontrolował sytuację i dołożył kolejne trzy bramki. Ich autorami byli Baszak, Piechno oraz rezerwowy Chodyga.

STAL CHOCIANÓW - APIS JĘDRZYCHOWICE 0:5 (0:2)

Bramki: 0:1 Komarek (32-samobójcza), 0:2 P. Bystryk (45), 0:3 Baszak (67-karny), 0:4 Piechno (71), 0:5 Chodyga (84).
Żółte kartki: Kasiński, Bartuzel, Barszcz oraz Liszka, Buzała.
Sędziował: Adam Żuk (Wałbrzych).

STAL: Barszcz - Wasieńko, Zdulski (46 Roman), Kunz, Komarek (80 Boczek), Kasiński, Burda (53 Gryga), Bekieszczuk, Bartuzel, Róg, Sałata.
APIS: Skóra - Woźniczka, Andruchów (78 E. Bystryk), Baszak, P. Bystryk, Kościuk, Kurianowicz (70 Chodyga), Liszka (70 Buzała), Machowski, Mockało, Piechno (75 Podwalny).