Wyniki i tabele po VIII kolejce A-klasy
VIII kolejka A-klasy:
grupa I:
sobota, 12 października 2019:
Victoria Jelenia Góra - Olimpia Kowary 2-3
Halniak Miłków - Orzeł Mysłakowice 2-5
niedziela, 13 października 2019:
Kwarc Pisarzowice - Czarni Przedwojów 2-0
Czarni Strzyżowiec - Budowlani Wojcieszów 2-1
KS Maciejowa - KS Łomnica 1-10
Woskar II Wojcieszyce - Pub Gol Jelenia Góra 0-0
Orzeł Wojcieszów - Piast Bolków 3-1
1. | KS Łomnica | 8 | 18 | 27-9 |
2. | Victoria Jelenia Góra | 8 | 16 | 25-10 |
3. | Czarni Strzyżowiec | 8 | 16 | 19-18 |
4. | Halniak Miłków | 8 | 16 | 22-15 |
5. | Orzeł Mysłakowice | 8 | 15 | 19-12 |
6. | Olimpia Kowary | 8 | 13 | 18-13 |
7. | Pub Gol Jelenia Góra | 8 | 13 | 17-14 |
8. | Kwarc Pisarzowice | 8 | 13 | 14-20 |
9. | Orzeł Wojcieszów | 8 | 12 | 17-16 |
10. | Budowlani Wojcieszów | 8 | 11 | 21-17 |
11. | KS Maciejowa | 8 | 6 | 15-32 |
12. | Piast Bolków | 8 | 6 | 10-27 |
13. | Czarni Przedwojów | 8 | 4 | 8-20 |
14. | Woskar II Wojcieszyce | 8 | 4 | 14-23 |
grupa II:
sobota, 12 października 2019:
Cosmos Radzimów - Iskra Łagów 3-4
Granica Bogatynia - Piast Zawidów 1-3
Kwisa Świeradów Zdrój - Granica Miłoszów 4-1
WKS Żarki Średnie - Skalnik Rębiszów 1-1
Kwisa Mroczkowice - LZS Kościelnik 2-2
niedziela, 13 października 2019:
Lech Ręczyn - Błękitni Studniska Dolne 2-2
Olsza Olszyna - Chmielanka Chmieleń 3-1
1. | Iskra Łagów | 8 | 24 | 29-9 |
2. | Piast Zawidów | 8 | 17 | 20-11 |
3. | Kwisa Świeradów Zdrój | 8 | 16 | 32-11 |
4. | Błękitni Studniska Dolne | 8 | 16 | 24-12 |
5. | Cosmos Radzimów | 8 | 16 | 26-18 |
6. | LZS Kościelnik | 8 | 13 | 22-17 |
7. | Olsza Olszyna | 8 | 12 | 22-11 |
8. | WKS Żarki Średnie | 8 | 10 | 14-13 |
9. | Granica Bogatynia | 8 | 10 | 13-19 |
10. | Chmielanka Chmieleń | 8 | 7 | 10-19 |
11. | Kwisa Mroczkowice | 8 | 6 | 11-24 |
12. | Lech Ręczyn | 8 | 5 | 11-32 |
13. | Skalnik Rębiszów | 8 | 4 | 9-21 |
14. | Granica Miłoszów | 8 | 3 | 12-38 |
grupa III:
sobota, 12 października 2019:
Czarni Lwówek Śląski - LKS Brzeźnik 4-0
niedziela, 13 października 2019:
LKS Mierzwin - GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-6
Sparta Zebrzydowa - LZS Łaziska 6-2
KS Stare Jaroszowice - LKS Ocice 4-1
Chrobry Nowogrodziec - Górnik Węgliniec 5-1
Rybak Parowa - Twardy Świętoszów 2-5
Orzeł Gościszów - GKS Iwiny 3-2
1. | Sparta Zebrzydowa | 8 | 22 | 38-19 |
2. | Czarni Lwówek Śląski | 8 | 22 | 43-5 |
3. | Twardy Świętoszów | 8 | 21 | 35-14 |
4. | KS Stare Jaroszowice | 8 | 15 | 28-17 |
5. | Chrobry Nowogrodziec | 8 | 15 | 23-17 |
6. | Górnik Węgliniec | 8 | 14 | 24-16 |
7. | Rybak Parowa | 8 | 13 | 31-18 |
8. | LZS Brzeźnik | 8 | 9 | 18-20 |
9. | GKS Tomaszów Bolesławiecki | 8 | 7 | 12-26 |
10. | LZS Łaziska | 8 | 7 | 14-45 |
11. | LKS Mierzwin | 7 | 4 | 9-35 |
12. | LKS Ocice | 8 | 4 | 12-24 |
13. | Orzeł Gościszów | 8 | 4 | 18-36 |
14. | GKS Iwiny | 7 | 3 | 12-25 |
Piotr Kuban