Pokonali Zagłębie

Juniorzy młodsi Karkonoszy Jelenia Góra odnieśli pierwszą wygraną w I lidze wojewódzkiej. Przy Złotniczej pokonali Zagłębie Lubin 1-0. Złotego gola zdobył Jakub Firmanty wykorzystując rzut karny w dwie minuty po przerwie.
- Do 75-ej minuty był to wyrównany mecz. W końcówce goście nas przycisnęli, ale udało się obronić wynik. Teraz czeka nas ważny mecz we Wrocławiu z WKS Śląsk, którego nie możemy przegrać chcąc realnie myśleć o utrzymaniu - skomentował trener Karkonoszy Jacek Kołodziejczyk.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ZAGŁĘBIE LUBIN 1-0 (0-0)

Bramki: 1-0 Firmanty 47'.
Sędziowali: Dariusz Sasiela jako główny oraz Radomir Kukiel i Łukasz Wiśniewski.

KSK: Zakrzewski - Trzebiński (80' Matyszkiewicz), Gronowski, Kania, Gil (80' Frydryk), Galos (87' Kowalski), Tokarz (75' Kamiński), Romanowski (72' Karmelita), Milewski (89' Najda), Jurecki (77' Ciepiela), Firmanty.
ZAGŁĘBIE: Weirauch - Frankowski, Gacal, Masiak, Czapski, B. Leopold, O. Leopold (70' Zając), Leśniak (55' Żywicki), Łoboda (55' Starosta), Maliszewski, Śmietana.