Chambers bohaterem ostatniej akcji

Luke Chambers uratował jeden punkt dla Ipswich Town w ostatniej akcji meczu na London Road. Goście spotkanie z Peterborough United rozpoczęli bardzo udanie, bo już w czwartej minucie James Norwood wykorzystał błąd miejscowego golkipera i z 10 metrów skierował piłkę do siatki. Niestety prowadzenia nie udało się długo utrzymać i w 29-ej minucie The Posh wyrównali. Stały fragment gry z boku pola karnego skutecznie głową wykończył Ivan Toney. Do przerwy 1-1. Po kwadransie drugiej połowy zrobiło się nieciekawie, bowiem miejscowi po strzale Mo Eisa objęli prowadzenie. Tractor Boys walczyli o wyrównującą bramkę i w 65-ej minucie Norwood stanął przed wielką szansą na doprowadzenie do remisu, bowiem Frankie Kent sfaulował w 16-tce Kaydena Jacksona i sędzia wskazał na wapno. Karny to nie gol o czym przekonał Christy Pym broniąc uderzenie Norwooda. Kolejne ataki Ipswich długo nie przynosiły efektu. Dopiero ostatnia akcja meczu dała gola. Po rzucie rożnym piłkę głową pod poprzeczkę skierował Chambers i cztery tysiące fanów Town obecnych na stadionie mogło się cieszyć z uratowania jednego punktu.

PETERBOROUGH UNITED - IPSWICH TOWN 2-2 (1-1)

Bramki: 0-1 Norwood 4', 1-1 Toney 29', 2-1 Eisa 62', 2-2 Chambers 90'+4'.
Żółte kartki: Knight, Mason oraz Kenlock.
Sędziował: Martin Coy
London Road: 10,071.

PUFC: Pym - Beevers, Kent, Eisa (Ward 84'), Knight, Maddison (Tasdemir 74'), Reed, Toney, Blake-Tracy, Boyd, Mason.
ITFC: Holy, Donacien, Chambers, Woolfenden, Kenlock, Rowe (El Mizouni 74), Skuse, Downes, Edwards (Judge 63), Jackson, Norwood.