Lotnik ostrzelany w Głogowie

Nic do powiedzenia nie mieli w Głogowie piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki. Rezerwy I-ligowego Chrobrego poważnie potraktowały starcie z beniaminkiem i od pierwszej minuty ostrzeliwały bramkę gości. Adrian Jarosz pracy miał, co nie miara, a już w 6-ej minucie musiał bronić rzut karny wykonywany przez Wiktora Kobielę. I zrobił to skutecznie. Niestety kwadrans później skapitulował po uderzeniu Przemysława Siudaka. Piłka toczyła się po ziemi i pomimo interwencji golkipera znalazła drogę do siatki. Był to jedyny gol w pierwszej połowie. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, z tą różnicą, że gospodarze poprawili skuteczność i po strzałach Kacpra Staszkowiana, Kobieli i Paula Filipowicza (rzut karny) skompletowali wynik 4-0.

CHROBRY II GŁOGÓW - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 4-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Siudak 20', 2-0 Staszkowian 54', 3-0 Kobiela 63', 4-0 Filipowicz 70'.
Żółte kartki: Kobiela oraz Masel, Szeliga.
Sędziował: Damian Nowak.

CHROBRY II: Makuchowski - Staszkowian (76' Pawlik), Grzymisławski, Kobiela, Siudak (68' Jóźwiak), Flis (72' Moczurad), Filipowicz (74' Kwiecień), Turowski, Zapłacki (44' Kusy), Czykieta, Kosiński.
LOTNIK: Jarosz - Wersocki, Białkowski, Górgul, Kieć, Lis, Masel, Niemirski (60' Wyka), Pelowski, Szeliga (55' Zawadzki), Ziomek (26' Górski).