Apis zabawił się w Głogowie

Mecz rozpoczął się fantastycznie dla gości. Rewelacyjnie spisujący się w rundzie wiosennej Apis po 11 minutach wygrywał już 2:0. Golkiper gospodarzy kapitulował po strzałach głową Baszaka oraz byłego zawodnika Chrobrego Hodowanego. W obu przypadkach asystę zanotował Machowski. W 19. min na 3:0 poprawił Baszak, przed przerwą czwartego gola dołożył Kurianowicz i było po zawodach. Po zmianie stron przy bramce Małeckiego po raz trzeci asystował Machowski. W końcówce głogowianie zdołali zmniejszyć rozmiary porażki po golach Siudaka i Dybizbańskiego. Była to pierwsza domowa, a druga z rzędu porażka głogowian w rundzie wiosennej.

CHROBRY II GŁOGÓW - APIS JĘDRZYCHOWICE 2:5 (0:4)

Bramki: 0:1 Baszak (8), 0:2 Hodowany (11), 0:3 Baszak (19), 0:4 Kurianowicz (41), 0:5 Małecki (51), 1:5 Siudak (75), 2:5 Dybizbański (89).
Sędziowali: Adam Karasewicz jako główny oraz Grzegorz Niewiadomski i Jakub Tomczyk (Wrocław).
Widzów: 100.

CHROBRY II: Makuchowski - Rybak, Diduszko, Borecki, Flis (30 Siudak), Filipowicz (58 Dobrakowski), Bach, Nowicki (73 Paszek), Kulchawy, Juwa, Kosiński (23 Dybizbański).
APIS: Skóra - Małecki, Woźniczka, P. Bystryk (82 E. Bystryk), Andruchów, Machowski (86 Grajek), Baszak, Kurianowicz, Kościuk, Mockało, Hodowany (72 Rudnicki).