Udana inauguracja w Łomnicy

Udanie weszli w rundę wiosenną młodzicy KS Łomnica. Zespół trenera Waldemara Przywary na własnym boisku w ramach I kolejki ligi terenowej (grupa I) ograł Akademię Bolko Bolków. Całe spotkanie toczyło się pod dyktando gospodarzy, ale bolkowianie skutecznie się bronili i na przerwę zeszli z czystym kontem. Napór biało - niebieskich przyniósł efekt w drugiej połowie. Wynik otworzył Dawid Kasza. Drugi gol to zasługa Olka Pączka, który dobił piłkę odbitą przez bramkarza po strzale z rzutu wolnego. Dodajmy, że Pączek w pierwszej połowie był bramkarzem Łomnicy. W przerwie zastąpił go Patryk Habasiński. Gol na 3-0 padł po szybkiej kontrze, a jego autorem był Michał Uroda. Wynik na 4-0 uderzeniem z dystansu ustalił Jakub Wsół. Podopieczni trenera Krzysztofa Stępnia mogli zmniejszyć rozmiary porażki, jednak Filip Klimek w ostatniej minucie meczu zmarnował rzut karny. Jego strzał obronił Habasiński.

KS ŁOMNICA - AKADEMIA BOLKO BOLKÓW 4-0 (0-0)

Bramki: 1-0 Kasza, 2-0 Pączek, 3-0 Uroda, 4-0 Wsół.

KSŁ: Pączek - Adamowicz, Habasiński, Kapusta, Kasza, Karaiński, Kucia, Uroda, Wsół / Banasiak, Łakomiec, Pindelski, Orman.
ABB: Kociuba - Wojnarowicz, Klimek, Stępień, Peron, Rombek, Laskowski, B. Bielec, S. Bielec / Chwala, Kwiecień, Dziadura.

Sędziował: Robert Liszka.