Młodziczki Spartakusa gromią zgorzelczanki

Efektownym zwycięstwem Spartakusa Jelenia Góra zakończył się mecz ligi młodziczek z Basketem Zgorzelec. Zespół trenerki Moniki Krawczyszyn-Samiec już po pierwszej kwarcie miał niemal 20 pkt. przewagi, w kolejnych kwartach ją powiększał i ostatecznie wygrał 86-47.
Jutro (12 marca 2019, godz. 16:30) w hali SP 11 odbędą się derby Jeleniej Góry, w których trzeci, w tabeli ligi dolnośląsko - lubuskiej Wichoś podejmie czwartego Spartakusa.

KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA - BASKET ZGORZELEC 86-47 (24-5, 20-14, 22-12, 20-16)

KSW: Kozik - 33, Mochól - 12, Piasna - 8, Michalak - 7, Stanowska - 6, Zakrocka - 6, Kaleta - 4, Sikorska - 4, Kaławaj - 2, Krawczyk - 2, Warsińska - 2, Żmijewska.
BASKET: Węgrzyn - 12, Śmigaj - 10, Stachnowska - 8, Zdanowicz - 5, Gerwatowska - 4, Sidorczuk - 3, Kempa - 2, Stelmaszczyk - 2, Lange - 1, Bołądź, Brandys, Senkowska.

Sędziowały: Julia Kwietoń i Celina Kwietoń.