Srebro dla naszych dziewcząt

Juniorki młodsze KPR-u Jelenia Góra pojechały do Lubina zamiarem obronienia drugiego miejsca. Nasze dziewczęta nie mogły sobie pozwolić na porażkę różnicą sześciu goli, bądź większą. Cel bez problemu udało się osiągnąć, a do przerwy zapowiadało się nawet na spacerek, bo KPR prowadził w hali przeciwnika 15-7. Jak się okazało w drugiej połowie coś się zacięło i ambitne gospodynie zdołały odrobić straty. Rzutem na taśmę doprowadziły do remisu, ale w rzutach karnych lepszy okazał się nasz zespół, który ostatecznie zajął drugie miejsce w lidze wojewódzkiej i zagra w rozgrywkach centralnych o mistrzostwo Polski. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

ZAGŁĘBIE LUBIN - KPR JELENIA GÓRA 24-24 (7-15), k. 3-4

ZAGŁĘBIE: Kardyś, Malinowska - Stańczyk - 1, Chudek, Czapracka - 3, Tracz, Armata - 1, Andruszojć - 1, Juzkiewicz - 2, Gajos - 8, Niemczyk - 4, Puc, Dydek - 4.
KPR: Lambrinow - Szramik - 4, Steczek - 1, Popławska, Ziemkiewicz, Jarosz - 2, Jurgiewicz - 4, Barna, Warchoł - 2, Kołecka - 1, Suropek, Godyla - 2, Jośko, Wronkowska, Zięba - 8.

Sędziowali: Adam Parkitny i Karol Zając.