Niewiele lepiej

Po raz drugi w ciągu tygodnia piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra przegrali z FSV Oderwitz 02. W poprzednią środę we Frydlancie było 6-2 dla FSV, dzisiaj niemiecki zespół wygrał 5-2.
Do przerwy przegrywaliśmy 1-2. Wynik otworzył Michał Wawrzyniak, który nożycami wykończył dośrodkowanie Oskara Gizińskiego. Niestety w 36-ej minucie po stracie strzelca bramki dla Karkonoszy Niemcy zdołali wyrównać, a w 45-ej dołożyli biało - niebieskim bramkę do szatni. Już kilka minut po wznowieniu gry było 1-3. Nadzieję na korzystny wynik dał Bartosz Poszelężny, który w zamieszaniu zdobył gola kontaktowego. Końcówka to dwa kolejne gole dla Oderwitz. Pierwszego podopieczni trenera Ireneusza Słomiaka zdobyli po rzucie wolnym, przy następnym trafieniu "pomógł" im Marcel Kaziemko.
Kolejny mecz jeleniogórzanie rozegrają w Żarowie, gdzie w sobotę (16 lutego 2019, godz. 16:00) ich rywalem będzie zespół Zjednoczonych.

KSK: Błaszkiewicz - Wawrzyniak, Firlej, Buzała, Bębenek, Giziński, Habasiński, Staniszewski, Walczak, Matuszewski, Juźwik / Gałach, Stachnik, Marceniuk, Zatylny, Poszelężny, Kaziemko, Lekszycki.