Lekcja od IV-ligowców

Juniorzy starsi Karkonoszy Jelenia Góra zakończyli obóz sportowy w Jagniątkowie sparingiem z Włókniarzem Mirsk. Na boisku we Frydlancie niespodzianki nie było, pewnie wygrali IV-ligowcy 4-0.
Pierwszy gol padł po kwadransie. Z rzutu wolnego uderzył Adam Kowalski, a jego strzał głową dobił Dawid Makowski. Na 2-0 pod koniec pierwszej połowy podwyższył Igor Dąbek. Po przerwie kolejne gole dołożyli Kowalski i Adam Tylus.
- Był to dobry sparing dla młodych piłkarzy z Jeleniej Góry, którzy ambitnie walczyli o jak najlepszy rezultat. Cztery gole pokazały wyższość seniorów Włókniarza, ale my też mieliśmy swoje szanse, m.in. po akcjach Łukasza Martyniuka i Patryka Ulanowskiego - mówił po meczu Jarosław Wichowski, trener juniorów Karkonoszy.
Dodajmy, że był to drugi sprawdzian biało - niebieskich tej zimy. W pierwszym zremisowali na wyjeździe z juniorami MFK Trutnov 1-1. Gola dla KSK zdobył Marcel Kaziemko.

3KF: Witczak - Dasiak, Ł. Niemienionek, Kowalski, Górny, Krawiec, Król, Szymocha, Makowski, Tylus, B. Morzecki / Dąbek, Swarzyński, Jabłonowski, Sz. Morzecki, Kolejewski, Tomczak.
KSK js: Plechowicz (46' Biernacki) - Bubin, Żurawski, Ulanowski (60' Jabłonowski), Orzeszko, Kaziemko, Sołtysiak, Pietruczuk, Pakosz, Martyniuk, Uroda (46' Ranecki).