Przegrały po walce

Przyzwoite zawody rozegrały w Szczecinie szczypiornistki KPR-u Jelenia Góra. Nasz zespół przegrał z faworyzowaną Pogonią 24-30, ale przez cały mecz toczył z rywalkami wyrównaną walkę. Zwłaszcza do przerwy mogła się podobać postawa jeleniogórzanek. W drugiej połowie Pogoni udało się odskoczyć na kilka goli.
Kolejny bardzo dobry mecz rozegrała w Szczecinie Aleksandra Oreszczuk, która w środku tygodnia rzuciła Ruchowi Chorzów 10 goli, a dzisiaj zabrakło jej tylko jednego trafienia do powtórzenia tego wyczynu.

POGOŃ SZCZECIN - KPR JELENIA GÓRA 30-24 (13-12)

POGOŃ: Krupa, Pruenster - Zawistowska - 7, Bozović - 6, Płomińska - 5, Blazević - 3, Cebula - 2, Dezić - 2, Janas - 2, Wołoszczyk - 2, Agbaba - 1, Szynkaruk, Urbańska.
KPR: Filończuk - 1, Szczurek - Oreszczuk - 9, Tomczyk - 4, Bielecka - 3, Jurczyk - 3, Załoga - 2, Kanicka - 1, Żukowska - 1, Jasińska, Najdek, Skowrońska.

Sędziowali: Łukasz Kamrowski i Piotr Wojdyr.