W nowym roku po staremu...

Kapitalnie mecz z AZS AJP II Gorzów Wielkopolski rozpoczęły koszykarki MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. Nasza ekipa zaskoczyła rywalki i prowadziła już 7-0. Niestety jeszcze w pierwszej kwarcie przyjezdne zdołały się otrząsnąć i odwrócić prowadzenie. Ostatecznie po 10 minutach na tablicy widniał wynik 13-18. Pozostałe ćwiartki przebiegły pod kontrolą przyjezdnych, które na koniec podkręciły tempo i pewnie wygrały różnicą 20 pkt.

MKS MOS KARKONOSZE JELENIA GÓRA - AZS AJP II GORZÓW WIELKOPOLSKI 58-78 (13-18, 16-17, 11-19, 18-24)

KARKONOSZE: Walczak - 24, Hałubek - 10, Gałka - 4, Michniewicz, Kwietoń - 2, Klementowska, Karaś - 4, Lorenz - 10, Stefan - 4.
AZS: P. Duchnowska - 18, Dubaj, W. Duchnowska - 11, Keller - 19, Szczęsna - 18, Kielar, Matkowska, Trzeciak - 10, Mamrowicz, Potraca - 2.

Sędziowali: Krzysztof Kustra i Krzysztof Fila.