Cztery dychy do przodu

Różnicą 41 pkt. kadeci U15 Sudetów Jelenia Góra pokonali Śląska Wrocław, co pozwoliło im zachować miano jedynej niepokonanej drużyny w lidze dolnośląsko - lubuskiej. W hali MOS im. Mariana Koczwary od pierwszych minut nie było wątpliwości, który zespół jest lepszy. Pierwsze dwie kwarty zespół trenera Jarosława Wilusza wygrał zdecydowanie, w trzeciej goście się postawili, ale w ostatniej Sudety odbiły sobie straty z nawiązką i wygrały mecz 106-65.
Jeleniogórzanie oczywiście są liderem. Na swoim koncie mają 18 pkt. zdobytych w 9 meczach. Za ich plecami znajdują się WKK Wrocław i Turów Zgorzelec.

SUDETY JELENIA GÓRA - ŚLĄSK WROCŁAW 106-65 (29-16, 24-9, 20-24, 33-16)

SUDETY: Kobus - 22, Samiec - 22, Szturo - 18, Bulcewicz - 16, Garbarski - 11, Szadkowski - 10, Hachulski - 3, Oryński - 2, Popławski - 2, Oleksin-Kodź.
ŚLĄSK: Świąder - 23, Dykier - 11, Garstka - 9, Baran - 8, Macewicz - 6, Mądro - 4, Klemczyński - 2, Łomnicki - 2, Mieszkała, Reszka, Tereba,

Sędziowali: Wojciech Stroński i Jakub Popkowski.