Demolka Turowa

Demolka, tak jednym słowem można skomentować mecz kadetów U16 Sudety Jelenia Góra - Turów Zgorzelec. Nasi koszykarze już w pierwszej kwarcie rozjechali rywali 26-7, by po przerwie dokończyć dzieła zniszczenia. Goście tylko w drugiej kwarcie byli w stanie podjąć walkę. Ostatecznie Sudety wygrały 101-47.
Ekipa trenera Marcina Koperka w tabeli ligi dolnośląsko - lubuskiej zajmuje trzecie miejsce. W 11 meczach uzbierała 19 pkt., bilans spotkań 8-3. Z kompletem zwycięstw prowadzi Zastal Zielona Góra, drugie jest WKK Wrocław. Turów zajmuje szóstą lokatę, 16 pkt. w 12 meczach, bilans spotkań 4-8.

SUDETY JELENIA GÓRA - TURÓW ZGORZELEC 101-47 (26-7, 15-15, 26-12, 34-13)

SUDETY: Najman - 22, Tymiński - 22, Włoszczyński - 21, Dąbrowski - 11, Koralewicz - 10, Pietryk - 8, Skorupa - 7, Błażków, Bulcewicz, Radziewicz, Romanowski, Strzemecki.
TURÓW: Sobkowiak - 14, Pecyna - 10, Sulewski - 6, Furmańczyk - 4, Dudzik - 3, Onyszko - 3, Wojtasiński - 3, Czerwiński - 2, Marczuk - 2, Binczarowski, Tabor, Zabłocki.

Sędziowali: Wojciech Stroński i Jakub Popkowski.