Zwycięski marsz piechowiczan

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą piłkarze piechowickiej Lechii. Lider nie tylko wygrywa, ale robi to pewnie, strzelając rywalom po kilka goli. Tak też było w ostatniej kolejce, gdy do Piechowic przyjechał Włókniarz Chełmsko Śląskie.
Do przerwy przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji, choć bramkę miejscowi kibice zobaczyli dopiero w 34-ej minucie. Zdobył ją uderzeniem z linii pola karnego Sebastian Rzepecki, jednak zasługi strzelca jest tyle co źle interweniującego bramkarza gości, który praktycznie wrzucił sobie piłkę za kołnierz. Drugą połowę miejscowi rozpoczęli składną akcją, którą strzałem w krótki róg wykończył Sławomir Sobczak. Kolejne dwa gole to zasługa Dominika Pietrzykowskiego. Przedzieliła je świetna okazja dla chełmszczan, ale Mateusz Butkiewicz był tak bardzo zaskoczony prezentem od Tomasza Niemca, że pozwolił mu się zrehabilitować skuteczną interwencją.

LECHIA PIECHOWICE - WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO ŚLĄSKIE 4-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Rzepecki 34', 2-0 Sobczak 47', 3-0 Pietrzykowski 71', 4-0 Pietrzykowski 90'.
Żółte kartki: Najczuk, Palewicz oraz Lewandowski, Kiełbasa.
Sędziowali: Dariusz Czechowski jako główny oraz Michał Niemirski i Dorian Pogodziński.

LECHIA: Niemiec - Woronowicz, Sobczak, Rzepecki, Pietrzykowski, Paradowski (75' Kowalski-Ciepiela), Palewicz (82' Wąsiewski), Najczuk, Myjak, Misiura, Kwiatkowski.
WŁÓKNIARZ: Stawarz - Aulich, Borys (77' Dudczak), Butkiewicz, Falkowski, Kiełbasa, Lewandowski, Szuster, Wójcik, Zając, Ziembicki.