Zagrają dla Oskara

Pomimo ligowej pauzy piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra nie rozstaną się z piłką nożną i stadionem przy Złotniczej, gdzie w sobotę (20 października 2018, godz. 13:30) zagrają towarzyski mecz z drużyną Przyjaciele Oskara. Chodzi oczywiście o Oskara Wieliczkę, bramkarza Karkonoszy, który w trakcie rundy jesiennej doznał zerwania więzadeł krzyżowych i czeka go operacja, a później rehabilitacja. Celem wspomnianej imprezy jest zebranie funduszy, które umożliwią jak najszybsze leczenie zawodnika. Wstęp na stadion umożliwi zakup cegiełki o wartości minimum 10 zł. W sprzedaży będą też większe nominały - 20 zł, 50 zł, to kupujący zadecyduje ile chce wydać na ten cel. Do zrzutki można również dołączyć wykupując prawo do gry w meczu lub uczestnictwa w konkursie rzutów karnych, który odbędzie się w przerwie.
Jak zapewniają organizatorzy atrakcji nie zabraknie, m.in. zapowiadają niecodzienną formułę meczu, który potrwa 2 x 30 min., a w drugiej połowie zasady gry zostaną podrasowane. Swoje pięć minut będą też mieli najmłodsi futboliści Karkonoszy podczas pokazowych spotkań. Będzie też możliwość skorzystania z bufetu. Zapraszamy!