Zabrakło dwóch minut

Dwóch minut zabrakło piłkarzom Łomnicy żeby sezon 2017/2018 zakończyć zwycięstwem. Wicemistrz grupy I A-klasy zremisował w Strzyżowcu z Czarnymi 1-1.
Z pierwszej połowy spotkania warto tylko zapamiętać pożegnanie Sebastiana Słobodziana z drużyną gospodarzy. Po zmianie stron było nieco lepiej. Ze strony Łomnicy blisko zdobycia goli byli Leszek Kurzelewski (trafił w słupek) oraz Marcel Podhorodecki (obił poprzeczkę. Z drugiej strony groźnie atakowali Marcin Romaniak i Paweł Kisiel. W 77-ej minucie Damian Habasiński podał do Krzysztofa Rhody, ten pomimo problemów z opanowaniem piłki zdołał ją skierować do sieci. Tuż przed końcem Czarni popisali się kontrą, którą skutecznie wykończył rezerwowy Jakub Wójcicki i remis stał się faktem.

CZARNI STRZYŻOWIEC - KS ŁOMNICA 1-1 (0-0)

Bramki: 0-1 Rhoda 77', 1-1 Wójcicki 88'.
Żółte kartki: Kisiel, D. Romaniak, Sikora oraz Wojtarowicz, Rhoda.
Sędziowali: Michał Niemirski jako główny oraz Maciej Rybkiewicz i Radomir Kukiel.
Widzów: 50.

CZARNI: T. Góral - Łukasik, Kisiel, Sikora, Nowakowski (70' Wójcicki), Słobodzian (10' Suchecki), Kostrzewa (83' Gębka), Mazurkiewicz, M. Romaniak, D. Romaniak, P. Góral.
KSŁ: Szaciłło - Maćkowski, Kurzelewski, Rhoda (82' Maran), Wilczyński, Kaszuba, Woś (46' Aleksiejew), Szlęk (60' Wojtarowicz), Przywara, Podhorodecki, Sowa (65' Habasiński).