Pewna wygrana kobierzyczanek

Nie udało się piłkarkom KPR-u Jelenia Góra ponownie wygrać w Kobierzycach, tak jak to miało miejsce w pierwszej kolejce sezonu 2017/2018. Nasz zespół do przerwy nawiązał walkę i na przerwę schodził przy obiecującym wyniku 12-10 na korzyść miejscowego KPR-u. W drugiej połowie kobierzyczanki odjechały ekipie trenera Michała Pastuszki na kilka goli, by ostatecznie wygrać ośmioma bramkami.
Niestety swój mecz z Koroną Kielce wygrał Ruch Chorzów i na cztery serie spotkań przed końcem niebieski wyprzedzają jeleniogórzanki o trzy oczka, do tego bezpośredni mecz mają w swojej hali, co sprawia, że walka o uniknięcie baraży będzie naprawdę bardzo trudna.

KPR KOBIERZYCE - KPR JELENIA GÓRA 30-22 (12-10)

KOBIERZYCE: Ciesiółka, Słota - Jakubowska - 6, Mączka - 9, Janczak - 1, Wesołowska - 1, Wiertelak - 7, Charzyńska - 1, Linkowska - 5, Walczak, Dąbrowska, Michalak.
JG: Filończuk, Wierzbicka - Karwecka - 3, Bielecka - 3, Oreszczuk - 4, A. Tomczyk - 5, Kobzar - 3, Załoga - 4, Jasińska, Żukowska, Kanicka.