Gościnny Mitex

Bardzo gościnny jest w rundzie wiosennej Mitex Podgórzyn. Po porażce 0-3 z KS Maciejowa w pierwszej wiosennej kolejce, tym razem podgórzynianie zostali rozgromieni na własnym boisku przez WKS Pilchowice 0-4.
Strzelaninę gości rozpoczął Tomasz Rubin w 21-ej minucie. Kilka minut później w jego ślady poszedł Jakub Michalczewski. Przerwa nie przyniosła zmiany w postawie gospodarzy, którzy zaraz po wznowieniu gry dostali dwa strzały i było po sprawie.

MITEX PODGÓRZYN - WKS PILCHOWICE 0-4 (0-2)

Bramki: 0-1 Rubin 21', 0-2 Michalczewski 28', 0-3 Ignalewski 48',0-4 Rubin 55'.
Żółte kartki: Piwowarczuk oraz Ł. Krystecki.
Sędziowali: Marek Baszak jako główny oraz Sławomir Rak i Robert Liszka.
Widzów: 50.

MITEX: Nowicki - Piwowarczuk, Bogulski (70' Marcinkowski), Klecha, Baranowski (70' Wojno), Zin, Kaseja, Janicki, Linke (46' Staniecki), Walentyński (46' Hus).
WKS: Grzywiński - Rubin (56' Serafinowicz), Michalczewski, Rybakowski (66' Batko), Ignalewski (68' Rumiński), Ławniczek, T. Krystecki, Ł. Krystecki (80' Szymański), Szczupakowski (88' Baer), Wartecki, Zych.