Kolejna porażka trampkarzy Karkonoszy

Kolejnej porażki doznali trampkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Tym razem na swoim terenie ekipę ze Złotniczej ograł Śląsk II Wrocław S.A. Do przerwy biało - niebiescy się trzymali, gole padły dopiero w drugiej połowie. Zaczął w 43-ej minucie Kuba Wiśniewski. Minutę później poprawił Paweł Baj. Nadzieję na dobry wynik dał Karkonoszom Nikodem Pietrzak, ale ostatnie słowo należało do Filipa Gryglaka, który ustalił wynik na 3-1.

ŚLĄSK II WROCŁAW SA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 3-1 (0-0)

Bramki: 1-0 Wiśniewski 43', 2-0 Baj 44', 2-1 Pietrzak 55', 3-1 Gryglak 59'.

ŚLĄSK II: Burkowski, Gerstenstein, Baj, Gryglak, Janicki, Korba, Kurowski, Łyszczarek, Michalski, Seweryn, Wiśniewski / Jezierski, Jundził, Łapa, Matuszko, Wyrzykowski, Zabrzewski.
KSK: Ślaz - Antosik, Ciepiela, Firmanty, Jurecki, Kamiński, Milewski, Pietrzak, Tokarz, Wójcicki, Zieliński / Baranowski, Chorągwicki, Gojdka, Kościuk, Kowalski, Przetacznik, Romanowski.