Chojnik wygrał w Lubaniu

Miłą niespodziankę sprawili swoim fanom młodzicy Chojnika Jelenia Góra pokonując na wyjeździe wyżej notowany zespół Łużyc Lubań 3-2. Jeleniogórzanie już do przerwy zaznaczyli swoja dobrą dyspozycję golem Tymoteusza Wąsiewskiego. Po zmianie stron Marcel Ratajski oraz Natan Cichy dali Chojnikowi przewagę trzech goli i wydawało się, że jest po meczu. Jak się okazało Łużyce walczyły do końca i najpierw Antonio Iannone oraz Oliwier Misiewicz doprowadzili do stanu 2-3. Ostatnie minuty były gorące, ale podopiecznym trenera Dariusza Michałka udało się utrzymać wygraną i trzy punkty pojechały do Jeleniej Góry.
W tabeli grupy B II ligi wojewódzkiej młodzicy Chojnika zajmują szóste miejsce. Łużyce są na trzecim. Prowadzi FC Wrocław Academy II przed Polonią II Świdnica. W lidze gra osiem drużyn.

ŁUŻYCE LUBAŃ - CHOJNIK JELENIA GÓRA 2-3 (0-1)

Bramki: 0-1 Wąsiewski 22', 0-2 Ratajski 36', 0-3 Cichy 39', 1-3 Iannone 49', 2-3 Misiewicz 56'.
Czerwona kartka: Misiewicz.
Sędziowali: Kinga Moczydlak i Jakub Żelazko.

ŁUŻYCE: Czekaj - Oleszczuk, Iannone, Kossowski, Lamparski, Misiewicz, Pawlak, Tomczyk / Pietrykowski, Szpytma, Wojtusik, Żółtański.
CHOJNIK: Szajkowski - Wąsiewski, Cichy, Cyrek, Czyż, Janiszewski, Jarosz, Michalski, Ratajski / Szymczak, Mazurek, Stęplewski, Zemlak.