Karkonosze pękły w końcówce

Z pustymi rękami wracają ze Ścinawy do Jeleniej Góry piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Biało - niebiescy ulegli miejscowej Odrze 0-2, a bramki w tym meczu padły w końcówce.
Pierwsza połowa nie przyniosła goli. W drugiej od początku pachniało bramką dla gospodarzy, którzy całkowicie przejęli inicjatywę. Między słupkami uwijał się Oskar Wieliczko, broniąc w 77-ej minucie nawet rzut karny. Jak się okazało przeznaczenia nie dało się oszukać i wyraźnie lepsi ścinawianie dopięli swego. W 83-ej minucie wynik otworzył Maciej Srebrniak, a po chwili poprawił Patryk Długosz i było po meczu. Odra nie odpuszczała do końca i Karkonosze mogą się cieszyć, że wróciły do domu tylko z dwiema stratami.

ODRA ŚCINAWA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2-0 (0-0)

Bramki: 1-0 Srebrniak 83', 2-0 Długosz 84'.
Żółta kartka: Srebrniak.
Sędziował: Paweł Kucharczyk.

ODRA: G. Pyzio - Ptak (90'+3' Sowiecki), Karpiński (87' M. Cichuta), Seta, K. Pyzio, Trawka, Dudka (77' Srebrniak), D. Cichuta, Boguń (69' Kycej), Łodej (67' Piechuta), Długosz (89' Gołębiowski).
KSK: Wieliczko - Michałek (83' Śnieugla), Vitolnieks (67' Lekszycki), Turczyk, Proietti, Gałach, Siatrak, Staniszewski, Poszelężny, Giziński (76' Kozołubski), Firlej.