Znakomita partia w wykonaniu Sudetów

Świetne zawody rozegrali w środę koszykarze jeleniogórskich Sudetów. Podopieczni Ireneusza Taraszkiewicza walczyli jak równy z równym, remisując z wiceliderem I-ligi Górnikiem Wałbrzych 63:63!
Spotkanie było bardzo wyrównane od pierwszej minuty, o czym najlepiej świadczą wyniki kwart. Pierwszą jednym oczkiem wygrali gospodarze, dwie kolejne zakończyły się remisami, a ostatnia to jeden punkt przewagi wałbrzyszan.
Bardzo zadowolony z meczu był trener Sudetów Ireneusz Taraszkiewicz. - Chłopcy zagrali świetne spotkani. Z przyjemnością obserwowałem ich grę i realizację zadań taktycznych. Postępy widać gołym okiem - podsumowuje zadowolony szkoleniowiec. - Dalczego nie było dogrywki przy wyniku remisowym? My mogliśmy grać ale trener Czerniak prosił aby zakończyć mecz po regulaminowym czasie - informuje Taraszkieicz.
Cieszy tak udany początek roku naszych koszykarzy. Miejmy nadzieje, że potwierdzą swoją wysoką dyspozycję w najbliższą sobotę, w konfrontacji z Doralem Nysą Kłodzko. Mecz ten odbędzie się w hali przy ulicy Sudeckiej, początek o godzinie 18-ej. Zapraszamy.