Sudety znów przegrały

Bez Pawła Minciela, ale już z Michałek Kozakiem przystąpiły do meczu w Rawiczu Sudety Jelenia Góra. Niestety powrót "Koziego" zdał się na niewiele, bo jeleniogórzanie przegrali z Ravią 58-68. Gospodarze prowadzili przez całe spotkanie. Na pięć minut przed końcem nasz zespół zbliżył się do rywali na jeden punkt, jednak ostatnie słowo należało do koszykarzy z Rawicza, którzy wygrali decydujące minuty i całe spotkanie. Sudety aktualnie zajmują 7 miejsce w tabeli grupy D II ligi, Ravia jest 9.

RAVIA RAWICZ - SUDETY JELENIA GÓRA 68-58 (21-12, 16-16, 13-15, 18-15)

RAVIA: Maciołek - 10, Krówczyński - 5, Paszek - 16, Kołakowski - 8, Rodak - 1, Kuta - 10, Jankowiak - 12, Styla, Samuła - 6, Staśkowiak.
SUDETY: Kozak - 10, Niesobski - 6, Raczek - 15, Jyż - 14, Taraszkiewicz, Wilusz - 7, Wojciul - 6.