Porażka w Piotrkowie Trybunalskim

Nie udało się szczypiornistkom KPR-u Jelenia Góra zrewanżować Piotrcovii Piotrków Trybunalski za wysoką porażkę z pierwszej rundy sezonu zasadniczego. Dzisiaj na terenie rywalek nasz zespół przegrał 25-27.
Do 13-tej minuty sytuacja wyglądała nieźle, bo jeleniogórzanki remisowały 6-6. Kolejne minuty to dominacja gospodyń, które najpierw odskoczyły na 11-8, by w 25-ej minucie prowadzić już 16-9. Po zmianie stron KPR starał się gonić wynik, jednak piotrkowianki skutecznie utrzymywały dystans, bo na trzy minuty przed końcem miały sześć goli zapasu. Ostatnie 180 sekund to szalona pogoń ekipy trenera Michała Pastuszki i zniwelowanie strat do dwóch bramek. Na więcej nie starczyło czasu.

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - KPR JELENIA GÓRA 27-25 (17-11)

PIOTRCOVIA: Kucharska, Matya - 1, Klonowska, Kopertowska - 6, Marszałek - 2, Wypych - 2, Opelt, Wasilewska, Cygan, Ivanović - 5, Belmas - 7, Despodovska - 4, Sarnecka, Wyrzychowska.
KPR: Kolasińska, Filończuk, Wierzbicka - Karwecka, Bielecka - 2, Oreszczuk - 2, A. Tomczyk - 10, Kobzar - 4, Załoga - 3, Jasińska - 1, Żukowska - 3, M. Tomczyk, Konofał.