Udany początek juniorów Sudetów

Udanie rozpoczęli rywalizację o miejsca 7-11 juniorzy Sudetów Jelenia Góra. Nasz zespół we własnej hali pokonał Gwardię Wrocław 67-63. Wygrana podopiecznym trenera Łukasza Niesobskiego nie przyszła łatwo. Już po pierwszej kwarcie młodzi jeleniogórzanie musieli odrabiać 10 pkt. straty. Prawie udało się ją zniwelować przez przerwą, a po zmianie stron koszykarze Sudetów odwrócili losy meczu i pierwsze zwycięstwo w nowej grupie stało się faktem. Przypomnijmy, że oprócz Gwardii nasza ekipa będzie rywalizować w niej z Górnikiem Wałbrzych, Turowem Zgorzelec oraz Gimbasketem Wrocław.

SUDETY JELENIA GÓRA - GWARDIA WROCŁAW 67-63 (10-20, 24-16, 15-12, 18-15)

SUDETY: Dawiskiba - 2, Koper - 6, Kwiatoń - 16, Walkowiak - 12, Kopecki, Lis, Dekurniewicz - 7, Grześkiewicz - 24, Pierściński, Wierzbiński, Kulnis, Hachulski.
GWARDIA: Lubowiecki - 12, Oleradzki - 2, Sikuciński, Stasiaczek - 14, Hajto, Bardadyn - 19, Płóciennik - 15, Hryceniuk, Lenartowicz - 1.