Pachniało niespodzianką

Z dobrej strony w meczu z Victorią Świebodzice pokazały się dziewczęta z KPR II Jelenia Góra. Podopieczne trenerki Marty Oreszczuk do przerwy postraszyły wiceliderki wojewódzkiej ligi młodziczek, prowadząc niemal przez całą pierwszą połowę. Dopiero rzutem na taśmę przyjezdne doprowadziły do remisu po 13. Początek drugiego starcia to skuteczna gra świebodziczanek, które odskoczyły na 4-5 bramek i dystans ten potrafiły utrzymać do końcowej syreny.
KPR II pierwszą rundę sezonu zasadniczego zakończył na siódmym miejscu, mając w dorobku dwie wygrane i siedem porażek. Na piątej lokacie jest pierwsza ekipa KPR, bilans spotkań 5-4. Niestety w weekend żółto - niebieskie przegrały we Wrocławiu 24-35. Lidze przewodzi niepokonana Dziewiątka Legnica, która wyprzedza Victorię i UKS Handball Wrocław.

KPR II JELENIA GÓRA - VICTORIA ŚWIEBODZICE 24-29 (13-13)

KPR II: Kobiałka, Stankiewicz - 4, Salewska - 6, Cieślik - 1, Łyczkowska, Gozdowska, Romejko - 4, Solarz, Chowańska, Michalak, Pawłowicz, Kulas - 9.
VICTORIA: Borowiec - 2, Jankowska - 2, Wiej - 9, Fedorowicz, Wieliczko, Kaczmarczyk - 5, Hyży, Barna - 3, Pichurska - 1, Markowska - 4, Szczepanik - 2, Krajewska - 1, Kamińska, Gajda, Stańko.