Orkan zdemolowany w Głogowie

Drużynę gospodarzy zasilili zawodnicy pierwszoligowca, którzy w piątek nie grali lub grali mniej w meczu z Podbeskidziem. To Gospodinov, Kona, Napolov, Kaczmarek, Bach, Trytko czy Szczepaniak. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, a obie bramki zdobyli ci, którzy razem byli w Chrobrym jeszcze w sezonie 2009/2010. Orkanowi prowadzenie z rzutu karnego dał Łukasz Filipiak (wcześniej faulował Szymon Waleński), a wyrównał Konrad Kaczmarek. Ten drugi miał swój dzień, bo zdobył łącznie cztery gole. Trzy dołożył po przerwie. Swoje gole dołożyli jeszcze Szczepaniak oraz w samej końcówce Trytko. Wygrana gospodarzy mogła być okazalsza, ale po uderzeniu Szczepaniaka piłka trafiła w poprzeczkę. Tym samym głogowianie w rundzie jesiennej na swoim boisku odnieśli komplet siedmiu zwycięstw. Po całej rundzie jesiennej Chrobry zajmuje siódme miejsce w tabeli ze stratą czterech punktów do trzeciego.

CHROBRY II GŁOGÓW - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE 6:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Filipiak (29-karny), 1:1 Kaczmarek (35), 2:1 Kaczmarek (48), 3:1 Kaczmarek (51), 4:1 Szczepaniak (77), 5:1 Kaczmarek (85), 6:1 Trytko (90).
Żółta kartka: Serweta.
Sędziował: Rafał Rakoczy (Wałbrzych).
Widzów: 50.

CHROBRY II: Gospodinov - Kona, Serweta, Małucki (46 Glinecki), Kaczmarek, Dobrakowski, Bach (46 Napolov), Trytko, Nawrot, Szczepaniak, Waleński.
ORKAN: Tański, Kłak, Majka, Grygierczyk, Rosa, Filipiak, Pilarowski (21 Ogórek), Gambal, Kociszewski, Śliwiński.