Mistrzynie Polski ograły KPR

Nie było niespodzianki w Gdyni, gdzie KPR Jelenia Góra przegrał z Vistalem 24-35. Mistrzynie Polski do przerwy prowadziły 18-15 i wydawało się, że po przerwie żółto - niebieskie powalczą o korzystny wynik, tak się jednak nie stało. Ciekawostką tego meczu jest fakt, że jedną z bramek dla KPR-u zdobyła bramkarka Martyna Wierzbicka. Cieszy zwyżka formy Sabiny Kobzar, która siedem razy trafiała do bramki gdynianek. Dobre zawody rozegrała też inna z wychowanek jeleniogórskiego klubu - Sylwia Jasińska. Jej licznik zatrzymał się na sześciu golach.

VISTAL GDYNIA - KPR JELENIA GÓRA 35-24 (18-15)

VISTAL: Kordowiecka, Gapska, Kamińska - Janiszewska - 8, Zych - 6, Kozłowska - 5, Stanulewicz - 4, Błaszkowska - 3, Uścinowicz - 3, Matieli - 2, Kowalczyk - 1, Kulwińska - 1, Śliwińska, Gutkowska, Pękala.
KPR: Wierzbicka - 1, Filończuk - Kobza - 7, Jasińska - 6, A. Tomczyk - 4, Załoga - 2, M. Tomczyk - 2, Karwecka - 1, Oreszczuk - 1, Jurczyk, Żukowska, Skowrońska, Konofał.