Wyniki i tabele po IX kolejce B-klasy
IX kolejka B-klasy:
niedziela, 21 października 2017:
grupa I:
Skalnik Czarny Bór - Potok Karpniki 5-2
Dragon Miszkowice - Pogoń II Dobków 6-2
Bóbr Opawa - Orły Lipienica 2-4
Lesk Sędzisław - Płomyk Borówno 5-4
Husaria Grzędy - Uran Okrzeszyn 5-2
Bóbr Marciszów - Pub Gol Steam Dream Jelenia Góra 1-0
Pauza Auxilia Janiszów.
1. | Pub Gol JG | 9 | 24 | 28:7 |
2. | Bóbr Marciszów | 8 | 21 | 24:10 |
3. | Płomyk Borówno | 8 | 18 | 49:16 |
4. | Lesk Sędzisław | 8 | 18 | 35:14 |
5. | Potok Karpniki | 9 | 16 | 33:20 |
6. | Husaria Grzędy | 8 | 13 | 18:15 |
7. | Czarny Bór | 8 | 12 | 21:23 |
8. | Pogoń II Dobków | 8 | 12 | 16:21 |
9. | Orły Lipienica | 7 | 10 | 16:17 |
10. | Dragon Miszkowice | 9 | 7 | 25:38 |
11. | Sezal II Janiszów | 8 | 3 | 22:29 |
12. | Uran Okrzeszyn | 7 | 0 | 5:34 |
13. | Bóbr Opawa | 8 | 0 | 9:58 |
grupa II:
GLKS Czernica - Woskar II Wojcieszyce 0-0
Kwisa Mroczkowice - Bobry Wojanów 2-2
WKS Pilchowice - KS Maciejowa 1-1
KS Pławna - Juvenia Rybnica 0-4
Mitex Podgórzyn - KS Stara Kamienica 4-2
Pauzuje Zryw Ubocze.
1. | Stara Kamienica | 9 | 18 | 39:22 |
2. | Woskar II | 9 | 16 | 27:10 |
3. | Juvenia Rybnica | 8 | 16 | 30:17 |
4. | Mitex Podgórzyn | 8 | 16 | 26:13 |
5. | WKS Pilchowice | 8 | 12 | 19:15 |
6. | KS Maciejowa | 8 | 11 | 13:13 |
7. | Kwisa Mroczkowice | 8 | 10 | 22:12 |
8. | Bobry Wojanów | 8 | 9 | 16:21 |
9. | GLKS Czernica | 8 | 8 | 15:21 |
10. | KS Pławna | 8 | 4 | 14:31 |
11. | Zryw Ubocze | 8 | 1 | 6:51 |
grupa III:
Jawa Otok - LKS Kraśnik Dolny 0-3
LZS Nowa - Kolonia Bolesławiec 1-1
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LZS Kotliska 4-1
LKS Mierzwin - Zbylut Zbylutów 11-0
Znicz Kruszyn - Leśnik II Osiecznica 7-1
Majdan Bolesławice - Twardy Świętoszów 0-3
Orzeł Gościszów - LZS Niwnice 8-1
1. | Orzeł Gościszów | 9 | 23 | 42:16 |
2. | Twardy Świętoszów | 9 | 22 | 40:18 |
3. | Niwnice | 9 | 19 | 22:18 |
4. | Majdan Bolesławice | 9 | 18 | 39:23 |
5. | LKS Mierzwin | 9 | 18 | 24:15 |
6. | Kraśnik Dolny | 9 | 13 | 33:27 |
7. | Znicz Kruszyn | 9 | 11 | 34:28 |
8. | Leśnik II Osiecznica | 9 | 11 | 24:24 |
9. | KS Kotliska | 9 | 10 | 24:31 |
10. | Bóbr Dąbrowa Bol. | 9 | 10 | 22:31 |
11. | Zbylut Zbylutów | 9 | 9 | 13:26 |
12. | Kolonia Bolesławiec | 9 | 7 | 12:42 |
13. | LZS Nowa | 9 | 6 | 13:31 |
14. | Jawa Otok | 9 | 4 | 11:23 |
grupa IV:
Granit Gierałtów - LZS II Kościelnik 4-1
LZS Zaręba - Piast Czerwona Woda 3-1
Orzeł Platerówka - LZS Porajów Kopaczów 2-0
Bielany Biedrzychowice - Granica Miłoszów 4-6
Przyszłość Dłużyna - Łużyce II Lubań 2-2
LZS Pisarzowice - LZS Radostów 4-0
Pauzuje LZS Ręczyn.
1. | Granica Miłoszów | 8 | 22 | 35:15 |
2. | Granit Gierałtów | 8 | 21 | 34:24 |
3. | Porajów Kopaczów | 9 | 19 | 29:11 |
4. | Orzeł Platerówka | 8 | 18 | 18:13 |
5. | LZS Pisarzowice | 8 | 16 | 30:15 |
6. | Łużyce II Lubań | 8 | 15 | 23:15 |
7. | Przyszłość Dłużyna | 9 | 13 | 37:35 |
8. | LZS Ręczyn | 8 | 11 | 18:19 |
9. | LZS Radostów | 9 | 7 | 17:25 |
10. | Bielany Biedrzychowice | 7 | 6 | 22:22 |
11. | LZS Kościelnik | 7 | 5 | 17:28 |
12. | LZS Zaręba | 8 | 3 | 15:36 |
13. | Piast Czerwona Woda | 9 | 0 | 10:47 |
Piotr Kuban