Maciejowa ograła Czernicę

Piłkarze KS Maciejowa zakończyli serię czterech spotkań bez zwycięstwa. W meczu z GLKS Czernica musieli na nie solidnie zapracować, bo goście nie mocno się postawili i do 82-ej minuty utrzymywali remis.
Gola na 0-1 padł już w czwartej minucie. Jacek Ziobro nie upilnował Łukasza Kasztelana i ten mocnym strzałem pokonał Patryka Krajewskiego. Do remisu przed przerwą doprowadził Michał Szczotka. W 82-ej minucie przewagę jeleniogórzan golem zwieńczył Arkadiusz Mendelski, a sukces Maciejowej przypieczętował Szczotka.

KS MACIEJOWA - GLKS CZERNICA 3-1 (1-1)

Bramki: 0-1 Kasztelan 4', 1-1 Szczotka - 30', 2-1 Mendelski 82', 3-1 Szczotka 90'.
Żółte kartki: Loba.
Sędziowali: Krzysztof Tokarczyk jako główny oraz Lesław Olejarczyk i Janusz Stefański.
Widzów: 10.

KSM: Krajewski - Wieczorkiewicz (20' Wachel), Mróz, Gil, Ziobro, Wrotecki, Szczotka, Stanisławski, Ragus, Mendelski, Lambert.
GLKS: Śpiewak - Walczak, Dywański, Kasztelan, Korzeniowski (70' Jagieła), Lesik, Loba, Manvelyan, Marukiewicz, Wiącek, Wiejak.