Zwycięski powrót na Arena Czarne

Po dwóch meczach rozegranych w Parku Sportowym Złotnicza piłkarze Pub Gola Jelenia Góra powrócili na Arena Czarne. Był to powrót zwycięski, bo jeleniogórzanie w meczu na szczycie grupy I B-klasy pokonali 3-1 Lesk Sędzisław i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli.
Otwarcie spotkania było wręcz wymarzone dla gospodarzy, bo już w pierwszej minucie Damian Rudy z rzutu wolnego zaskoczył golkipera gości. Skromne prowadzenie Pub Gol utrzymał do przerwy. 10 minut po wznowieniu gry goście zdołali wyrównać. Daniel Kielar w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego skierował piłkę do sieci. Remis utrzymał się do 80-ej minuty. Tomasz Walczak podał do Marka Paula, a ten pomimo przeszkadzającego mu obrońcy potrafił pokonać Dominika Tarnowskiego. Ostatni gol padł w doliczonym czasie gry. Akcję zrobił Przemysław Hamowski, a nogę w odpowiednim momencie dostawił Daniel Kuśnicki.
W następnej kolejce podopiecznych trenera Leszka Walczaka czeka jeszcze trudniejszy sprawdzian, bowiem czeka ich wyjazd do Bobru Marciszów, który wraz z Płomykiem Borówno trzyma się krok za plecami lidera.

PUB GOL STEAM DREAM JELENIA GÓRA - LESK SĘDZISŁAW 3-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Rudy 1', 1-1 Kielar 55', 2-1 Paul 80', 3-1 Kuśnicki 90'+1'.
Sędziowali: Ryszard Gołębiowski jako główny oraz Ryszard Kwaśniewski i Andrzej Sondej.
Widzów: 100.

PGJG: Jarosz - Rudy (60' Żegota), Pawlikowski (60' Szabat), Modrzyk, Wiklik, Paul, Walczak, Kuśnicki, Hamowski, Grabski, Gawroński.
LESK: Tarnowski - Główczyk, Dulak, Górecki, Gromala, Jawor, Kaczmarczyk, Kielar, Michałczak (80' Bartków), Niepsuj, Szczurek.