Orlik bierze kolejną przeszkodę

Piłkarki Orlika Jelenia Góra wzięły kolejną przeszkodę na drodze do II ligi. Tym razem podopieczne trenera Dariusza Michałka pokonały we Wrocławiu trzecią ekipę AZS-u 5-0, prowadząc już do przerwy 3-0.
Pierwszą bramkę zdobyła z rzutu wolnego Aleksandra Korgul, na ten stały fragment gry zapracowała Dagmara Dyzio. Drugi gol to zasługa duetu Kinga Uryga - Klaudia Chrabąszcz. Klaudia dała Kindze dobrą prostopadłą piłkę, a ta z zimną krwią pokonała bramkarkę rywalek. Trzeci gol znów idzie na konto Urygi, która najprzytomniej zachowała się w zamieszaniu pod bramką wrocławianek. Po przerwie znakomite zawody nadal rozgrywała Kinga Uryga, co potwierdziła dwoma otwierającymi drogę do bramki podaniami. Najpierw z jej asysty skorzystała Nikola Żurawska, a wynik meczu na 5-0 ustaliła Joanna Płonowska.

ORLIK: Piwońska - Raszkowska, Korgul, Przydacz, Nita, Dyzio, Chrabąszcz, Żurawska, Uryga, Płonowska, Kubik / Cybulska, Misiewicz, Bańska, Korczyc.