Zwycięstwo w Kościerzynie

W dobrych humorach wrócą do Jeleniej Góry szczypiornistki KPR-u, bowiem nasz zespół pokonał w Kościerzynie miejscowy UKS PCM 31-27. Spotkanie przez długi okres było bardzo zacięte. Do przerwy prowadziły miejscowe jedną bramką (13-12). Po zmianie stron było podobnie, w okolicach 50-ej minuty był remis po 22. Od tego momentu podopieczne trenera Michała Pastuszki włączyły "turbo", co pozwoliło im wygrać zawody 31-27.

UKS PCM Kościerzyna - KPR JELENIA GÓRA 27-31 (13-12)

UKS PCM: Kordunowska-Lupa, Liskowska - Hartman - 10, Mokrzka - 6, Krajewska - 6, Wąsik - 3, Sus - 2, Chmara, Ziółkowska, Gędłek, Rogożeńska.
KPR: Wierzbicka, Kolasińska, Filończuk - A. Tomczyk - 9, M. Tomczyk - 6, Jasińska - 4, Kobzar - 4, Załoga - 3, Jurczyk - 2, Żukowska - 2, Karwecka - 1, Konofał.