Sudety pokonały SMK Lubin

Koszykarze Sudetów Jelenia Góra pokonali w meczu towarzyskim SMK Lubin 114-90. Mecz w hali im. Mariana Koczwary trwał 48 minut, grano 4 x 12 minut.
Jeleniogórzanie dobrze rozpoczęli spotkanie i szybko wypracowali sobie przewagę kilku punktów. Goście potrafili ją zniwelować jeszcze w pierwszej kwarcie, by ostatecznie ją wygrać dwoma punktami. Podobny przebieg miała następna ćwiartka. Po zmianie stron Sudety nacisnęły pedał gazu i gra już toczyła się pod ich dyktando. Ostatecznie mecz zakończył się wysoką wygraną naszych koszykarzy. Jak mówił trener Ireneusz Taraszkiewicz, wynik nie miał dla niego wielkiego znacznie i tablica świetlna mogła być równie dobrze wyłączona.
Za tydzień jeleniogórzanie pojadą do Lubina na rewanż. W Jeleniej Górze znów pokażą się kibicom we wtorek (19 września 2017, godz. 19:00), ich rywalem będzie Nysa Kłodzko.

SUDETY JELENIA GÓRA - SMK LUBIN 114-90 (22-24, 22-25, 34-23, 36-18)

SUDETY: Taraszkiewicz, Kozak, Wilusz, Minciel, Ostrowski, Kleinowski, Kanecki, Plewa, Raczek, Jyż, Niesobski.