Rajdowcy zakończyli sezon

W niedzielę odbyła się ostatnia runda Rajdowych Mistrzostw Jeleniej Góry. Na starcie 9-tego KJSu sezonu stanęło, bagatela, 51 załóg! W większości klas tytuły mistrzowskie zostały ustanowione już podczas poprzednich imprez.
Jeszcze we wrześniu wszyscy planowali, że rajd odbędzie się na śniegu, jednak pogoda spłatała figle i ściganie odbyło się w deszczu oraz na suchej nawierzchni. W planach było rozegranie 4 prób po 2 pętle. Jednak odcinek w Marczycach został odwołany. Zawodnicy jeździli zatem na PECu, Jel Carze oraz wysypisku śmieci w Siedlęcinie. Ta ostatnia trasa przysporzyła kierowcom niemało kłopotów, głównie przez wyboistą nawierzchnię. Marcin Zaworski, Radosław Kasprzyk oraz Paweł Pawelczyk wygrali swoje klasy, a dodatkowo zajęli pierwsze miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Jeleniej Góry. W klasie N3 rajdu zwyciężył Piotr Szczęśniak, a zwycięstwo w MJG zostało przyznane Piotrowi Czypionce. Dokładne wyniki znajdziecie na www.kjs.jg24.pl.
Zakończenie rundy i sezonu odbyło się po zawodach, w pubie Street24. Tradycyjnie zawodnicy z podium otrzymali pucharu, a dodatkowo Mistrzowie Jeleniej Góry nagrody rzeczowe w postaci cb radi i odtwarzaczy mp3.