Olimpia zakończyła III-ligową przygodę

Około 30 kibiców żegnało III ligę w Kowarach. Niestety nie było to miłe pożegnanie, bowiem Olimpia przegrała po raz 20-ty z rzędu. Tym razem z rezerwami Górnika Zabrze 1-4.
Pierwsza połowa była wyrównana, można nawet powiedzieć, że groźniejsi byli gospodarze. Niestety ich nadzieje na pierwsze punkty wiosną zostały rozwiane zaraz po wznowieniu gry. W 46-ej minucie Remigiusz Biernacki odbił piłkę wprost pod nogi Tymoteusza Wojdanowskiego i było 0-1. Osiem minut później skuteczną główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego popisał się Przemysław Wiśniewski. W 60-ej minucie nadzieję garstce kowarskich fanów przywrócił Daniel Gałach. Biało - zieloni poderwali się do ataków i Jevgenijs Kosmacovs był bliski powodzenia. Olimpia postawiła wszystko na jedną kartę i nadziała się na dwie kontry zabrzan. W 72-ej minucie Filip Żagiel, w 83-ej Jakub Dyląg ustalili końcowy rezultat na 1-4.

OLIMPIA: Biernacki - D. Malarowski, Wawrzyniak, Kraiński, Kosmacovs, Jaros, K. Kloczkowski (80' Szemiot), J. Kloczkowski, Bębenek, Gałach, Baszak (70' Turski).