Granica w 10-tkę pokonała rezerwy Chrobrego

Granica mimo złej sytuacji w tabeli ambitnie gra do końca. Już po pierwszych 45 minutach goście prowadzili 2:0. Najpierw z dystansu w 6. min przymierzył Tyszkowski, a 5 minut przed przerwą podwyższył Kurianowicz. Po chwili strzelec drugiego gola musiał opuścić boisku z powodu faulu jakiego dopuścił się na rywalu. Gry w przewadze głogowianie nie zdołali jednak wykorzystać. Wprawdzie w 56. min Obiała strzałem z rzutu karnego strzelił kontaktowego gola, ale na więcej gospodarzy nie było już stać.

CHROBRY II GŁOGÓW - GRANICA BOGATYNIA 1:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Tyszkowski (6), 0:2 Kurianowicz (40), 1:2 Obiała (56-karny).
Czerwona kartka: Kurianowicz (Granica, 40 - za faul).
Żółta kartka: Dobrakowski.
Sędziowali: Michał Hnatkiewicz jako główny oraz Damian Nowak i Marek Michalak (Wrocław).
Widzów: 50.

CHROBRY II: Makuchowski - Łuszczewski (85 Kotyla), Małucki, Żołądziewski, Serweta, Nawrot, Dobrakowski, Suchora, Filipowicz, Żak, Obiała.
GRANICA: Zajicek - Augustyn, Mockało, Krzesiński, Tyszkowski, Hałdaś, Kostrzewa, Stefanek, Bartnicki, Kurianowicz, Castek.