Włókniarz powalczył w Szczedrzykowicach

Piłkarze Włókniarza Mirsk zgubili komplet punktów w Szczedrzykowicach, gdzie przegrali z Orkanem 1-2. Wicelider prowadził do przerwy po golu Tomasza Kociszewskiego. Wyrównał w 54-ej minucie Bartosz Morzecki, niestety dla gości Kociszewski raz jeszcze pokonał Adriana Swarzyńskiego i ustalił końcowy wynik na 2-1 dla Orkana.

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - WŁÓKNIARZ MIRSK 2-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Kociszewski 37', 1-1 B. Morzecki 54', 2-1 Kociszewski 60'.
Żółte kartki: Tański, Gambal, Grygierczyk, Ogórek, Koziarz, Pilarowski oraz P. Niemienionek, Ł. Niemienionek.

ORKAN: Malisz - Filipiak (66' Rosa), Gambal, Grygierczyk, Kłak, Kociszewski (78' Dudkiewicz), Ogórek, D. Śliwiński (75' Długosz), Światły, Tański (55' Pilarowski), Wyżga (46' M. Śliwiński).
WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Dasiak, Grygiel (46' Juźwik), Jabłonowski, B. Morzecki (80' Popławski), Ł. Niemienionek, P. Niemienionek, Popiel (46' Kowalski), Wichowski, Żukowski, Zyner.