Apis zwyciężył w Głogowie

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy. Głogowianie dyktowali warunki gry i w 23. min objęli zasłużone prowadzenie. Po faulu na Serwecie w polu karnym wynik strzałem z 11m otworzył Obiała. Prowadzenie Chrobrego mogło być wyższe, ale zespołowi z Jędrzychowic dopisywało szczęście. Po zmianie stron losy meczu się odwróciły. Apis zaczął przejmować inicjatywę czego efektem był gol Paradowskiego w 65. min. Ten sam piłkarz odwrócił wynik 3 minuty przed końcem. Po chwili sukces Apisu kapitalnym strzałem zza pola karnego przypieczętował Kusiak. - Młodzi chłopcy z Głogowa zabiegali nas w pierwszej połowie. Po przerwie gra gospodarzy już siadła i mecz zaczął się zmieniać na naszą korzyść. Byliśmy skuteczni, co ostatnio nam się nie zdarzało - cieszył się Gerard Jurewicz, trener zespołu z Jędrzychowic. W kolejnym meczu do Jędrzychowic przyjedzie lider z Lubina. Gospodarze będą musieli radzić sobie bez pauzujących za kartki Sicińskiego oraz Więckiewicza. - Mimo osłabień powalczymy - zapowiadają w obozie Apisu.

CHROBRY II GŁOGÓW - APIS JĘDRZYCHOWICE 1:3 (1:0)

Bramki: 1:0 Obiała (23-karny), 1:1 Paradowski (65), 1:2 Paradowski (87), 1:3 Kusiak (90).
Żółte kartki: Żak oraz Siciński, Więckiewicz.
Sędziowali: Mirosław Mazgaj jako główny oraz Adrian Mazgaj i Mateusz Banaszak (Wrocław).
Widzów: 50.

CHROBRY II: Paluch - Szubertowski, Małucki, Pietrzczyk, Serweta, Borecki, Żak (75 Prychod), Sędziak, Dobrakowski, Suchora (87 Kierkiewicz), Obiała.
APIS: Gawlik - Siciński, P. Glanc, Bystryk, Ganczarek, Bochnia (60 Jurgowski), Paradowski (88 Pirszel), Izdebski (63 Więckiewicz), Bryjak, W. Glanc (90 Kiewra), Kusiak.