Piast bez szans w Lubinie

W pierwszym meczu XX kolejki grupy zachodniej Saltex IV ligi dolnośląskiej, Zagłębie II Lubin pokonało Piasta Wykroty 5-0. Areną spotkania był główny stadion lubińskiego klubu.
Gospodarze desygnowali do boju ekipę w dużej mierze opartą o kadrę drużyny z Lotto Ekstraklasy, stąd nie dziwi, że już do przerwy prowadzili pięcioma bramkami. Trzy z nich zdobył Buksa, po jednej dołożyli Jagiełło i Dudziak. Po zmianie stron lubinianie zagrali dużo gorzej, a ambitny beniaminek nie pozwolił spadkowiczowi z III ligi zdobyć nawet jednej bramki.
Odnotujmy, że w 72-ej minucie na boisku, w barwach gospodarzy pojawił się wychowanek KKS-u Jelenia Góra Oskar Giziński.

ZAGŁĘBIE II LUBIN - PIAST WYKROTY 5-0 (5-0)

Bramki: 1-0 Buksa 7′, 2-0 Jagiełło 16′, 3-0 Dudziak 22′, 4-0 Buksa 32′, 5-0 Buksa 45′.

ZAGŁĘBIE II: Małkowski - Witsanko (72′ Giziński), Mucha, Oko, Dziwniel (46′ Bieliński), Rakowski (28′ Żyra), Szymankiewicz, Dudziak, Jagiełło (46′ Mazek), Vlasko (46′ Siemaszko), Buksa (46′ Gołębiowski).
PIAST: Skóra - Gola, Andruchów, Drozd, Majka (72′ Prażmowski), Krawczyk (87′ Wolski), Kurek, B. Milutonowić (87′ Gabriel), M. Milutonović (81′ Staniów), Roman (56′ Mielnik), Łojko.