20-ty raz w sezonie

Sytuacja jeleniogórzanek jest coraz gorsza. Tym razem zespół trenera Michała Pastuszko przegrał w Piotrkowie Trybunalskim 22:34. Gospodynie od początku przejęły inicjatywę i dyktowały warunki gry. Piotrcovia świetnie broniła i wyprowadzała szybkie kontrataki. Bardzo dobre spotkanie rozgrywała Anna Szafnicka, która całkowicie ograniczyła poczynania Joanny Załogi, a do tego zdobywała bramki. Równie dobrze w bramce spisywała się Daria Opelt. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że jeleniogórzanki w pierwszej połowie rzuciły zaledwie 8 goli. Rywalki rzuciły ich 12 więcej i tym samym praktycznie zapewniły sobie wygraną. Po zmianie stron zrobiło się nawet 24:8 i zapachniało blamażem KPR. Przyjezdne zdołały jednak poderwać się do walki, ale wystarczyło to tylko do kosmetyki wyniku. Ostatecznie Piotrcovia zwyciężyła 34:22. Była to 20. porażka jeleniogórzanek w bieżącym sezonie.

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYB. - KPR JELENIA GÓRA 34:22 (20:8)

PIOTRCOVIA: Opelt, Sarnecka - Despodovska 7, Belmas 6, Kucharska 5, Ivanovic 4, Szafnicka 4, Kopertowska 3, Wypych 2, Jałoszewska 2, Dronzikowska 1, Klonowska, Marszałek. Kary: 8 minut.
KPR: Ciesiółka, Hoffman - Skowrońska 4, Blienia 3, Tomczyk 3, Kobzar 3, Jasińska 2, Kanicka 2, Oreszczuk 2, Janas 2, Koc 1, Załoga. Kary: 12 minut.