Bez przełamania

Jeleniogórzanki nie mogą się przełamać. Tym razem zespół trenera Michała Pastuszko przegrał w Kościerzynie 25:27. KPR rozpoczął spotkanie obiecująco. Przyjezdne dobrze grały w obronie i nie pozwalały swoim rywalkom odskoczyć. Kościerzynianki starały się dyktować warunki, ale za sprawą wykorzystanego rzutu karnego przez Sabinę Kobzar do przerwy był remis 14:14.
Po przerwie w barwach zespołu z Jeleniej Góry uaktywniła się Joanna Załoga. Zawodniczka raz po raz trafiała do siatki, ale to gospodynie cały czas miały nieznaczną przewagę. Świetnie grała Justyna Belter (w całym meczu 12 goli). Coraz pewniej w bramce spisywała się też Iwona Łoś, dzięki której w 50. min UKS PCM prowadził już 24:20. KPR ambitnie walczył do końca ale zdołał jedynie zmniejszyć rozmiary porażki i ostatecznie uległ 25:27.

UKS PCM KOŚCIERZYNA - KPR JELENIA GÓRA 27:25 (14:14)

UKS PCM: Łoś, Liskowska, Kordunowska-Lupa - Belter 12, Bunikowska 4, Łazańska 4, Białek 3, Krajewska 3, Neitsch 1, Sus. Kary: 8 minut.
KPR: Ciesiółka, Hoffman - Załoga 9, Kobzar 7, Janas 4, Bilenia 3, Tomczyk 1, Jasińska 1, Maziarz 1, Wojtas, Kanicka, Oreszczuk, Skowrońska. Kary: 12 minut.