Udany początek koszykarzy Sudetów!

Bardzo udanie zainaugurowali sezon 2005/06 koszykarze Sudetów Jelenia Góra. Jeleniogórzanie, których los ze względu na kiepskie finanse klubu ważył się do ostatniej chwili pokonali w I kolejce II ligi rezerwy Stali Ostrów Wielkopolski 93-63.
Sobotni pojedynek jak wskazuje wynik był jednostronnym widowiskiem. Już od pierwszych minut wyraźną przewagę osiągnęli podopieczni trenera Radziwanowskiego. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem jeleniogórzan 24-16, a każda kolejna powiększała ich przewagę o następne punkty. Cała drużyna zagrała poprawnie, nie mniej na wyróżnienie w zespole byłego Spartakusa zasłużyli Miłoń i Rachmiel, którzy do spółki zdobyli blisko połowę punktów dla gospodarzy.
Mecz z ostrowianami śmiało można nazwać przetarciem przed następnymi kolejkami w których zapewne już tak łatwo nie będzie. Kolejny mecz Sudety zagrają na wyjeździe z rezerwami Śląska Wrocław.