KPR poszedł za ciosem

Znakomicie spisały się w Piotrkowie Trybunalskim zawodniczki KPR-u Jelenia Góra, gdzie pokonały miejscową Piotrcovię 28-26. Nasz zespół od początku narzucił swoje warunki gry i prowadził przez całe spotkanie. Do przerwy wynik brzmiał 12-15. W drugie połowie gospodynie potrafiły doprowadzić do remisu po 19, jednak podopieczne trenera Tomasza Konitza opanowały sytuację i ponownie zbudowały przewagę, by nie oddać jej do końca spotkania i odnieść drugie z rzędu zwycięstwo.
To druga z rzędu wygrana żółto - niebieskich, które awansowały z 11 na 8 pozycję w tabeli PGNiG Superligi.

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - KPR JELENIA GÓRA 26-28 (12-15)

PIOTRCOVIA: Opelt, Sarnecka - Sobińska - 1, Kucharska - 7, Klonowska, Cieślak, Kopertowska - 3, Szafnicka - 2, Ivanović - 1, Jałoszewska, Belmas - 2, Despodovska - 5, Dronzikowska - 5, Pesel.
KPR: Hoffman, Ciesiółka - Bogacka, Bielecka - 3, Bilenia, Tomczyk - 1, Maziarz, Kobzar - 10, Załoga - 5, Jasińaka - 3, Herbut, Janas - 6, Skowrońska.