Karkonosze pokonały Olimpię

Pierwszą wygraną w obecnym sezonie odniosły koszykarki Karkonoszy Jelenia Góra, które we własnej hali pokonały Olimpię Wodzisław Śląski. Nasz zespół nie zraził się wysoko przegraną pierwszą kwartą, odrobił straty i w końcówce meczu pokazał charakter, bo w ostatnich minutach wodzisławianki odzyskały prowadzenie, jednak jeleniogórzanki nie złożyły broni, odrobiły straty i zapewniły sobie wygraną. Olbrzymi wkład w końcowy sukces miała Natalia Małaszewska, która zdobyła ponad połowę punktów dla Karkonoszy. Kroku dotrzymywała jej Joanna Pawlukiewicz, autorka 24 punktów.

MKS MOS KARKONOSZE JELENIA GÓRA - OLIMPIA WODZISŁAW ŚLĄSKI 69-65 (11-19, 21-17, 14-13, 23-16)

KARKONOSZE: Małaszewska - 36, Szubrowska - 5, Rola, Mach - 2, Boduch, Młynarczyk - 2, Bernaś, Pawlukiewicz - 24, Ratajczak, Michniewicz.
OLIMPIA: K. Walocha - 4, Gorel, Kocon - 4, Lewoń - Szczansny - 8, Majka - 12, Sobota - 15, Sobiecka, W. Walecha, Grzegorzek, Oskwarek - 8, Pawlik, Jasiulewicz - 14.