Wyniki i tabele po X kolejce A-klasy
X kolejka A-klasy:
grupa I:
sobota, 22 października 2016:
Lechia Piechowice - Czarni Przedwojów 3-1
Piast Bolków - Orzeł Wojcieszów 1-3
niedziela, 23 października 2016:
Halniak Miłków - Pogoń Wleń 7-0
Olimpia II Kamienna Góra - Orzeł Mysłakowice 1-0
Victoria Czadrów - KS Łomnica 2-7
Chmielanka Chmieleń - Mitex Podgórzyn 4-0
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Lesk Sędzisław 6-1
1. | Halniak Miłków | 10 | 28 | 44:5 |
2. | Orzeł Wojcieszów | 10 | 28 | 32:8 |
3. | Lechia Piechowice | 10 | 21 | 30:16 |
4. | KS Łomnica | 10 | 21 | 28:15 |
5. | Włókniarz Chełmsko Śl. | 10 | 15 | 26:21 |
6. | Piast Bolków | 10 | 15 | 25:20 |
7. | Czarni Przedwojów | 9 | 13 | 20:25 |
8. | Chmielanka Chmieleń | 10 | 13 | 18:23 |
9. | Mitex Podgórzyn | 10 | 11 | 14:21 |
10. | Orzeł Mysłakowice | 10 | 10 | 16:25 |
11. | Pogoń Wleń | 10 | 10 | 17:31 |
12. | Olimpia II Kamienna Góra | 10 | 8 | 16:28 |
13. | Victoria Czadrów | 9 | 5 | 14:34 |
14. | Lesk Sędzisław | 10 | 3 | 12:40 |
grupa II:
sobota, 22 października 2016:
Błękitni Studniska Dolne - Pogoń Markocice 2-1
niedziela, 23 października 2016:
Bazalt Sulików - Bielany Biedrzychowice 2-1
Zryw Bratków - Piast Zawidów 1-1
Kwisa Świeradów Zdrój - WKS Żarki Średnie 7-1
Fatma Pobiedna - Skalnik Rębiszów 3-3
Włókniarz Leśna - Iskra Łagów 8-0
Olsza Olszyna - Victoria Ruszów 1-2
1. | Włókniarz Leśna | 10 | 28 | 56:10 |
2. | Błękitni Studniska Dln. | 10 | 27 | 26:14 |
3. | Victoria Ruszów | 10 | 24 | 40:8 |
4. | Kwisa Świeradów Zdrój | 10 | 21 | 42:20 |
5. | Pogoń Markocice | 10 | 19 | 25:16 |
6. | Olsza Olszyna | 9 | 17 | 23:9 |
7. | Zryw Bratków | 10 | 17 | 31:28 |
8. | Piast Zawidów | 10 | 14 | 26:21 |
9. | Iskra Łagów | 10 | 13 | 17:28 |
10. | Bazalt Sulików | 10 | 8 | 20:31 |
11. | Żarki Średnie | 10 | 6 | 15:40 |
12. | Skalnik Rębiszów | 10 | 5 | 11:39 |
13. | Bielany Biedrzychowice | 10 | 3 | 9:42 |
14. | Fatma Pobiedna | 10 | 1 | 15:49 |
grupa III:
sobota, 22 października 2016:
TS Parzyce - Górnik Węgliniec 3-0
niedziela, 23 października 2016:
Leśnik Osiecznica - LZS Łaziska 2-6
BKS Bolesławiec - KS Łąka 4-0
LKS Kraśnik Dolny - LKS Ocice 0-7
GKS Iwiny - GKS Gromadka 2-2
LZS Niwnice - LZS Brzeźnik 0-1
Chrobry Nowogrodziec - GKS Tomaszów Bolesławiecki 5-0
1. | TS Parzyce | 10 | 27 | 25:4 |
2. | BKS Bobrzanie Bolesławiec | 9 | 24 | 37:7 |
3. | Chrobry Nowogrodziec | 10 | 21 | 38:9 |
4. | LZS Łaziska | 10 | 21 | 38:21 |
5. | Tomaszów Bolesławiecki | 10 | 21 | 29:16 |
6. | Górnik Węgliniec | 10 | 21 | 31:27 |
7. | GKS Iwiny | 10 | 19 | 26:15 |
8. | Leśnik Osiecznica | 10 | 18 | 24:21 |
9. | LKS Brzeźnik | 10 | 9 | 19:29 |
10. | GKS Gromadka | 9 | 10 | 16:26 |
11. | KS Łąka | 10 | 9 | 12:31 |
12. | LKS Ocice | 10 | 3 | 17:38 |
13. | LKS Kraśnik Dolny | 10 | 3 | 11:56 |
14. | LZS Niwnice | 10 | 0 | 3:26 |
Piotr Kuban